InstruktorJazdy.pl
wybierz województwo
podaj miasto
wybierz kategorie

Będąc właścicielem serwisu, pragniemy zapewnić swoich użytkowników, iż w pełni szanuję ich prawo do prywatności i ochrony danych. Osobom korzystającym z naszego serwisu zapewniamy ochronę danych zgromadzonych w trakcie współpracy i przypominamy, że od Państwa również zależy skuteczność tej ochrony. Należy zawsze pamiętać o zachowaniu w tajemnicy posiadanych haseł i loginów. Serwis instruktorjazdy.pl jest serwisem ogłoszeniowym i platformą komunikacyjną pozwalającą znaleźć pracę / pracownika. Ze względu na fakt, iż serwis działa w Internecie i ma charakter otwarty nie możemy brać odpowiedzialności za treści podawane w serwisie, a tym bardziej za zachowania użytkowników. Staramy się jednak robić wszystko co możliwe, aby serwis był możliwie najbardziej bezpieczny, a podawane dane prawdziwe. W tym celu wprowadzamy narzędzia i funkcje, które mają moderować oraz sprawdzać treści i profile w serwisie. Wprowadziliśmy większą jawność i przejrzystość informacji wprowadzając bardziej szczegółowe profile ze zdjęciem. Uruchomiliśmy także proces moderacji i kontroli wpisywanych treści w profilach i ofertach. Dbamy o to aby nasz serwis nie zawierał treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, między innymi nawołujących do dyskryminacji rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej. Serwis nie może także zawierać treści pornograficznych, nagannie moralnych bądź uważanych za nieetyczne. Jeżeli zetknąłeś się w serwisie z treściami lub zachowaniami ze strony użytkowników, które uważasz za niewłaściwe lub naganne koniecznie napisz do nas na adres:admin@instruktojazdy.pl Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy standard usług informujemy o możliwości kierowania pytań i sugestii pod adres: admin@instruktojazdy.pl. Dołożymy wszelkich starań aby rozwiązać każdą problematyczną sytuację.

 

Ps. Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyn poczujesz chęc wypisania się z serwisu,  w każdej chwili możesz usunąć konto lub zmienić dane.

 

Zadaniem serwisu InstruktorJazdy.pl jest zwiększyć promocję Twojej osoby i przyczynić sie do zwiększenia odwiedzalności Twojego Ośrodka Szkolenia.

Sukcesów i satysfakcji z pracy zyczy

Zespół InstruktorJazdy.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione. InstruktorJazdy.pl

testy na prawo jazdy egzamin na prawo jazdy